ARCHIWUM:

AMATORSKA LIGA TAGO - SEZON 2019

Lp Imię i nazwisko Mecze Partie wygrane Partie przegrane Bilans partii Mecze wygrane Punkty
1 Rafał Olbromski 20 94 37 +57 17 34
2 Tomek Wójt 18 83 37 +46 16 32
3 Jarek Bielewski 22 69 85 -16 9 18
4 Maciek Tadysiak 14 52 47 +5 7 14
5 Andrzej Bieniek 14 49 49 0 7 14
6 Mateusz Szurgot 8 36 21 +15 6 12
7 Andrzej Łęczycki 12 40 44 -4 6 12
8 Piotrek Gajda 6 23 13 +10 4 8
9 Kuba Kubiak 6 16 25 -9 2 4
10 Darek Olas 10 23 47 -24 2 4
11 Karol Barcicki 4 12 16 -4 1 2
12 Błażej Gembus 5 7 22 -15 1 2
13 Marta Paczuska 12 22 55 -33 1 2
14 Krzysiek Siech 7 7 35 -28 0 0
15 Marcin Dałek            


 HARMONOGRAM GIER / WYNIKI:

1. KOLEJKA - DO 10.03.2019

  Mecz 1  Mecz 2 
K.Barcicki - D.Olas     
J.Bielewski - R.Olbromski  0:5  3:5
A.Bieniek - M.Paczuska  5:2  5:4
P.Gajda - K.Siech    
B.Gembus - M.Szurgot    
K.Kubiak - M.Tadysiak  2:5  5:4
A.Łęczycki - T.Wójt  2:5  1:5

2. KOLEJKA - DO 17.03.2019

  Mecz 1 Mecz 2
K.Barcicki - R.Olbromski    
D.Olas - M.Paczuska    
A.Bieniek - K.Siech  5:1  5:2
M.Dałek - M.Szurgot    
P.Gajda - M.Tadysiak    
B.Gembus - T.Wójt    
K.Kubiak - Pauzuje    

3. KOLEJKA - DO 24.03.2019

  Mecz 1  Mecz 2 
K.Barcicki - M.Paczuska    
D.Olas - K.Siech    
J.Bielewski - M.Szurgot  0:5  5:3
A.Bieniek - M.Tadysiak  3:5  5:2
M.Dałek - T.Wójt    
P.Gajda - Pauzuje     
K.Kubiak - A.Łęczycki     

4. KOLEJKA DO 31.03.2019

  Mecz 1 Mecz 2
M.Paczuska - K.Siech    
R.Olbromski - M.Szurgot  2:5  4:5
D.Olas - M.Tadysiak  1:5  0:5
J.Bielewski - T.Wójt  2:5  1:5
A.Bieniek - Pauzuje    
P.Gajda - A.Łęczycki    
B.Gembus - K.Kubiak    

5. KOLEJKA - DO 07.04.2019

  Mecz 1 Mecz 2
K.Barcicki - K.Siech    
M.Paczuska - M.Tadysiak    
R.Olbromski - T.Wójt  5:2  3:5
D.Olas - Pauzuje    
A.Bieniek - A.Łęczycki  4:5  5:3
M.Dałek - K.Kubiak    
P.Gajda - B.Gembus    

 6. KOLEJKA - DO 14.04.2019

  Mecz 1 Mecz 2
K.Barcicki - M.Szurgot    
K.Siech - M.Tadysiak  1:5  1:5
M.Paczuska - Pauzuje    
D.Olas - A.Łęczycki    
J.Bielewski - K.Kubiak  1:5  5:0
A.Bieniek - B.Gembus    
M.Dałek - P.Gajda    

7. KOLEJKA - DO 21.04.2019

  Mecz 1 Mecz 2
K.Barcicki - M.Tadysiak    
M.Szurgot - T.Wójt  5:1  3:5
K.Siech - Pauzuje    
M.Paczuska - A.Łęczycki  5:0  3:5
R.Olbromski - K.Kubiak  5:1  5:3
D.Olas - B.Gembus    
J.Bielewski - P.Gajda  2:5  0:5
A.Bieniek - M.Dałek    

8. KOLEJKA - DO 28.04.2019

  Mecz 1 Mecz 2
K.Barcicki - T.Wójt  2:5  1:5
M.Tadysiak - Pauzuje    
K.Siech - A.Łęczycki  0:5  0:5
M.Paczuska - B.Gembus    
R.Olbromski - P.Gajda  5:0  5:3
D.Olas - M.Dałek    
J.Bielewski - A.Bieniek    

9. KOLEJKA - DO 05.05.2019

  Mecz 1 Mecz 2
K.Barcicki - Pauzuje    
M.Tadysiak - A.Łęczycki    
M.Szurgot - K.Kubiak    
K.Siech - B.Gembus  2:5  
M.Paczuska - M.Dałek    
R.Olbromski - A.Bieniek  5:1  5:2
D.Olas - J.Bielewski  5:3  4:5

10. KOLEJKA - DO 12.05.2019

  Mecz 1 Mecz 2
Pauzuje - A.Łęczycki    
T.Wójt - K.Kubiak    
M.Tadysiak - B.Gembus    
M.Szurgot - P.Gajda    
K.Siech - M.Dałek    
M.Paczuska - J.Bielewski  2:5  1:5
R.Olbromski - D.Olas  5:0  5:3

11. KOLEJKA - DO 19.05.2019

  Mecz 1 Mecz 2
K.Barcicki - A.Łęczycki    
Pauzuje - B.Gembus    
T.Wójt - P.Gajda    
M.Tadysiak - M.Dałek    
M.Szurgot - A.Bieniek    
K.Siech - J.Bielewski    
M.Paczuska - R.Olbromski  1:5  1:5

12. KOLEJKA - DO 26.05.2019

  Mecz 2 Mecz 2
K.Barcicki - K.Kubiak    
A.Łęczycki - B.Gembus    
Pauzuje - M.Dałek    
T.Wójt - A.Bieniek  5:0  5:0
M.Tadysiak - J.Bielewski  4:5  5:4 
M.Szurgot - D.Olas    
K.Siech - R.Olbromski    

13. KOLEJKA - DO 02.06.2019

  Mecz 1 Mecz 2
K.Barcicki - B.Gembus    
K.Kubiak - P.Gajda    
A.Łęczycki - M.Dałek    
Pauzuje - J.Bielewski    
T.Wójt - D.Olas  5:2  5:3
M.Tadysiak - R.Olbromski  1:5  1:5
M.Szurgot - M.Paczuska    

14. KOLEJKA - DO 09.06.2019

  Mecz 1 Mecz 2
K.Barcicki - P.Gajda    
B.Gembus - M.Dałek    
K.Kubiak - A.Bieniek    
A.Łęczycki - J.Bielewski  5:3  5:4
Pauzuje - R.Olbromski    
T.Wójt - M.Paczuska  5:1  5:1
M.Szurgot - K.Siech    

15. KOLEJKA - D0 16.06.2019

  Mecz 2 Mecz 2
K.Barcicki - M.Dałek    
P.Gajda - A.Bieniek    
B.Gembus - J.Bielewski  0:5  2:5
K.Kubiak - D.Olas    
A.Łęczycki - R.Olbromski    
T.Wójt - K.Siech    
M.Tadysiak - M.Szurgot    

16. KOLEJKA - DO 23.06.2019

  Mecz 1 Mecz 2
K.Barcicki - A.Bieniek    
M.Dałek - J.Bielewski    
P.Gajda - D.Olas    
B.Gembus - R.Olbromski  0:5  0:5 
K.Kubiak - M.Paczuska    
Pauzuje - M.Szurgot    
T.Wójt - M.Tadysiak  5:4  5:1 

17. KOLEJKA - DO 30.06.2019

  Mecz 1 Mecz 2
K.Barcicki - J.Bielewski  5:1  4:5 
A.Bieniek - D.Olas  5:0  4:5
M.Dałek - R.Olbromski    
P.Gajda - M.Paczuska  5:1  5:0
K.Kubiak - K.Siech    
A.Łęczycki - M.Szurgot  3:5  1:5
Pauzuje - T.Wójt    
 

 

REGULAMIN AMATORSKIEJ LIGI BILARDOWEJ

 

  1. Liczba uczestników jest nieograniczona.
  2. Warunkiem wzięcia udziału w rozgrywkach jest wykupienie karnetu za 150,00 PLN*
  3. Gramy każdy z każdym mecz + rewanż do pięciu wygranych partii. Pierwszy mecz w odmianę 8 bil. Odmianę meczu rewanżowego wybiera przegrany pierwszego pojedynku spośród odmian „8”, „9” lub „10”. Jeśli obaj gracze preferują odmianę „9” lub „10” bil, mogą oni w pierwszym pojedynku wybrać którąś z tych odmian. Rozgrywka o rozbicie dowolna (wg zasad, rzut monetą, etc.)
  4. Organizator przygotuje harmonogram pojedynków przypisując każdemu zawodnikowi jeden mecz na tydzień. O konkretnym terminie pojedynków (dzień, godzina) zdecydują zawodnicy umawiając się na nie bezpośrednio między sobą.
  5. W przypadku, gdy do ostatniego dnia przewidzianego w harmonogramie jakieś mecze nie zostaną rozegrane, organizator osobiście wyznaczy dzień i godzinę na rozegranie w/w pojedynków. Nie stawienie się na nie będzie skutkowało walkowerem.**
  6. Za czas spędzony przy stole opłatę wnoszą zawodnicy wg cennika klubowego z wyłączeniem karnetów zdobytych w poprzednich edycjach ligi.
  7. O miejscu w tabeli ligowej decydują kolejno:
    a. "Duże punkty"
    b. Bilans partii
    c. Bezpośredni pojedynek
  8. Wyniki pojedynków będą zapisywane na protokołach meczowych przygotowanych przez organizatora, bezpośrednio po pojedynku.
  9. Nagrodami w ligowej rywalizacji są karnety na bilard w TAGO, a ich wartość zależy od ilości zawodników, tj., jeśli liga liczy np. dziesięciu zawodników, zwycięzca otrzyma karnet na 10 godzin bilarda (równowartość 200 PLN – liczone po uśrednionej stawce za godzinę, tj. 20 PLN), zdobywca drugiego miejsca karnet na 9 godzin (równowartość 180 PLN), itd. Ostatni zawodnik w ligowej tabeli otrzyma karnet na 1 godzinę bilarda (równowartość 20 PLN). Warunkiem koniecznym otrzymania karnetu jest min. 90% frekwencja. Karnet jest imienny i nie będzie honorowany po odsprzedaniu go osobie trzeciej.\
  10. Organizator zobowiązuje się do rzetelnego prowadzenia rozgrywek oraz udostępniania pełnej informacji o ich przebiegu na stronie www.klubtago.pl oraz do informowania na bieżąco o wynikach pojedynków w grupie Amatorska Liga TAGO na facebook’u.
  11. Obowiązujące stroje: dowolne :-)
  12. Picie alkoholu w trakcie meczu: dozwolone :-)
  13. Zgłoszenia będą przyjmowane do 02.03.2018 r.

    * Dotyczy tylko i wyłącznie zawodników, którzy po raz pierwszy biorą udział w rozgrywkach bądź nie dokończyli rozgrywek w latach poprzednich.
    ** Warunkiem koniecznym do bycia rozpisanym jest rozegranie, do daty wyznaczającej koniec ostatniej kolejki wyznaczonej harmonogramem, przynajmniej 75% spotkań.