ARCHIWUM:

 

AMATORSKA LIGA BILARDOWA - SEZON 2024 r.

Lp Imię i nazwisko Mecze Partie wygrane Partie przegrane Bilans partii Mecze wygrane Punkty
1 Jakub Niewiadomski 36 178 51 +127 35 70
2 Michał Szymański 36 156 95 +61 27 54
3 Wiktor Roślak 36 158 99 +59 26 52
4 Jarek Bielewski 36 152 97 +55 25 50
5 Łukasz Klimczak 36 156 114 +42 25 50
6 Przemek Buzałek 36 147 110 +37 22 44
7 Andrzej Łęczycki 36 143 110 +33 22 44
8 Gabriel Jaworski 36 130 122 +8 21 42
9 Andrzej Bieniek 36 135 129 +6 21 42
10 Krzysztof Kura 36 128 127 +1 19 38
11 Michał Bartos 36 127 139 -12 16 32
12 Olek Nowak 36 120 133 -13 16 32
13 Marta Paczuska 36 117 136 -19 13 26
14 Paweł Dratwiak 36 112 150 -38 12 24
15 Krzysztof Szulczewski 36 118 157 -39 12 24
16 Krzysztof Kozieł 36 104 157 -53 10 20
17 Artur Olszewski 36 82 166 -84 8 16
18 Jacek Zalewski 36 92 163 -71 7 14
19 Artem Hladchenko 36 69 169 -100 5 10

 

HARMONOGRAM GIER / WYNIKI:

1. kolejka - do 25.02.2024

  Mecz 1 Mecz 2
M.Bartos - A.Łęczycki 3:5 5:4
J.Bielewski - A.Hladchenko 5:1 5:1
P.Buzałek - O.Nowak 4:5 3:5
P.Dratwiak - M.Paczuska 1:5 0:5
G.Jaworski - W.Roślak 2:5 1:5
Ł.Klimczak - A.Olszewski 4:5 5:1
K.Kozieł - K.Szulczewski 5:3 4:5
K.Kura - M.Szymański 5:1 3:5
J.Niewiadomski - J.Zalewski 5:0 5:4

2. kolejka - do 03.03.2024

  Mecz 1 Mecz 2
M.Bartos - A.Hladchenko 5:1 3:5
J.Bielewski - O.Nowak 5:1 4:5
A.Bieniek - M.Paczuska 5:2 5:4
P.Buzałek - W.Roślak 5:1 0:5
P.Dratwiak - A.Olszewski 5:2 4:5
G.Jaworski - K.Szulczewski 4:5 5:3
Ł.Klimczak - M.Szymański 1:5 1:5
K.Kozieł - J.Zalewski 3:5 5:3
K.Kura - J.Niewiadomski 0:5 0:5

3. kolejka - do 10.03.2024

  Mecz 1 Mecz 2
A.Hladchenko - O.Nowak 1:5 0:5
A.Łęczycki - M.Paczuska 5:2 5:0
J.Bielewski - W.Roślak 0:5 5:3
A.Bieniek - A.Olszewski 5:1 5:2
P.Buzałek - K.Szulczewski 5:2 5:3
P.Dratwiak - M.Szymański 1:5 4:5
G.Jaworski - J.Zalewski 5:2 5:4
Ł.Klimczak - J.Niewiadomski 4:5 5:3
K.Kozieł - K.Kura 5:4 3:5

4. kolejka - do 17.03.2024

  Mecz 1 Mecz 2
M.Bartos - O.Nowak 2:5 5:4
A.Hladchenko - W.Roślak 2:5 1:5
A.Łęczycki - A.Olszewski 5:1 5:1
J.Bielewski - K.Szulczewski 5:3 5:1
A.Bieniek - M.Szymański 5:3 2:5
P.Buzałek - J.Zalewski 5:2 5:2
P.Dratwiak - J.Niewiadomski 0:5 4:5
G.Jaworski - K.Kura 2:5 5:1
Ł.Klimczak - K.Kozieł 4:5 5:0

5. kolejka - do 24.03.2024

  Mecz 1 Mecz 2
M.Bartos - M.Paczuska 5:2 3:5
O.Nowak - W.Roślak 5:3 1:5
A.Hladchenko - K.Szulczewski 2:5 5:4
A.Łęczycki - M.Szymański 2:5 1:5
J.Bielewski - J.Zalewski 5:2 5:3
A.Bieniek - J.Niewiadomski 0:5 2:5
P.Buzałek - K.Kura 2:5 5:2
P.Dratwiak - K.Kozieł 2:5 5:4
G.Jaworski - Ł.Klimczak 5:2 3:5

6. kolejka - do 31.03.2024

  Mecz 1 Mecz 2
M.Bartos - W.Roślak 3:5 3:5
M.Paczuska - A.Olszewski 5:1 5:4
O.Nowak - K.Szulczewski 5:1 4:5
A.Hladchenko - J.Zalewski 1:5 3:5
A.Łęczycki - J.Niewiadomski 1:5 3:5
J.Bielewski - K.Kura 5:0 4:5
A.Bieniek - K.Kozieł 5:2 5:3
P.Buzałek - Ł.Klimczak 2:5 3:5
P.Dratwiak - G.Jaworski 2:5 5:1

7. kolejka - do 07.04.2024

  Mecz 1 Mecz 2
M.Bartos - A.Olszewski 3:5 5:3
W.Roślak - K.Szulczewski 5:2 5:4
M.Paczuska - M.Szymański 3:5 3:5
O.Nowak - J.Zalewski 5:1 3:5
A.Hladchenko - K.Kura 1:5 3:5
A.Łęczycki - K.Kozieł 5:1 5:2
J.Bielewski - Ł.Klimczak 2:5 1:5
A.Bieniek - G.Jaworski 5:3 2:5
P.Buzałek - P.Dratwiak 5:2 4:5

8. kolejka - do 14.04.2024

  Mecz 1 Mecz 2
M.Bartos - K.Szulczewski 4:5 5:1
A.Olszewski - M.Szymański 0:5 2:5
W.Roślak - J.Zalewski 5:0 5:1
M.Paczuska - J.Niewiadomski 0:5 1:5
O.Nowak - K.Kura 1:5 0:5
A.Hladchenko - Ł.Klimczak 1:5 1:5
A.Łęczycki - G.Jaworski 5:1 3:5
J.Bielewski - P.Dratwiak 5:0 5:2
A.Bieniek - P.Buzałek 2:5 2:5

9. kolejka - do 21.04.2024

  Mecz 1 Mecz 2
M.Bartos - M.Szymański 2:5 0:5
K.Szulczewski - J.Zalewski 3:5 5:2
A.Olszewski - J.Niewiadomski 0:5 0:5
W.Roślak - K.Kura 5:0 5:2
M.Paczuska - K.Kozieł 5:0 5:1
O.Nowak - Ł.Klimczak 1:5 5:4
A.Hladchenko - P.Dratwiak 5:0 1:5
A.Łęczycki - P.Buzałek 2:5 3:5
J.Bielewski - A.Bieniek 4:5 5:3

10. kolejka - do 28.04.2024

  Mecz 1 Mecz 2
M.Bartos - J.Zalewski 5:3 5:4
M.Szymański - J.Niewiadomski 3:5 2:5
K.Szulczewski - K.Kura 5:2 4:5
A.Olszewski - K.Kozieł 2:5 1:5
W.Roślak - Ł.Klimczak 4:5 5:4
M.Paczuska - G.Jaworski 4:5 3:5
O.Nowak - P.Dratwiak 3:5 1:5
A.Hladchenko - A.Bieniek 1:5 3:5
A.Łęczycki - J.Bielewski 3:5 2:5

11. kolejka - do 05.05.2024

  Mecz 1 Mecz 2
M.Bartos - J.Niewiadomski 0:5 0:5
J.Zalewski - K.Kura 5:3 3:5
M.Szymański - K.Kozieł 5:2 5:3
K.Szulczewski - Ł.Klimczak 2:5 4:5
A.Olszewski - G.Jaworski 1:5 0:5
W.Roślak - P.Dratwiak 3:5 5:4
M.Paczuska - P.Buzałek 1:5 2:5
O.Nowak - A.Bieniek 2:5 4:5
A.Hladchenko - A.Łęczycki 1:5 1:5

12. kolejka - do 12.05.2024

  Mecz 1 Mecz 2
M.Bartos - K.Kura 5:1 4:5
J.Niewiadomski - K.Kozieł 5:2 5:2
J.Zalewski - Ł.Klimczak 0:5 4:5
M.Szymański - G.Jaworski 5:2 4:5
K.Szulczewski - P.Dratwiak 5:3 5:3
A.Olszewski - P.Buzałek 3:5 0:5
W.Roślak - A.Bieniek 5:0 5:4
M.Paczuska - J.Bielewski 3:5 1:5
O.Nowak - A.Łęczycki 3:5 1:5

13. kolejka - do 19.05.2024

  Mecz 1 Mecz 2
M.Bartos - K.Kozieł 3:5 5:4
K.Kura - Ł.Klimczak 4:5 1:5
J.Niewiadomski - G.Jaworski 5:0 5:1
J.Zalewski - P.Dratwiak 0:5 4:5
M.Szymański - P.Buzałek 5:2 4:5
K.Szulczewski - A.Bieniek 4:5 3:5
A.Olszewski - J.Bielewski 2:5 0:5
W.Roślak - A.Łęczycki 5:0 4:5
M.Paczuska - A.Hladchenko 4:5 5:1

14. kolejka - do 26.05.2024

  Mecz 1 Mecz 2
M.Bartos - Ł.Klimczak 5:3 3:5
K.Kozieł - G.Jaworski 1:5 2:5
K.Kura - P.Dratwiak 5:2 4:5
J.Niewiadomski - P.Buzałek 5:2 5:3
J.Zalewski - A.Bieniek 0:5 2:5
M.Szymański - J.Bielewski 1:5 5:3
K.Szulczewski - A.Łęczycki 2:5 2:5
A.Olszewski - A.Hladchenko 5:4 3:5
M.Paczuska - O.Nowak 5:4 2:5

15. kolejka - do 02.04.2024

  Mecz 1 Mecz 2
M.Bartos - G.Jaworski 2:5 1:5
Ł.Klimczak - P.Dratwiak 3:5 5:4
K.Kozieł - P.Buzałek 2:5 1:5
K.Kura - A.Bieniek 4:5 5:1
J.Niewiadomski - J.Bielewski 5:2 5:3
J.Zalewski - A.Łęczycki 0:5 2:5
M.Szymański - A.Hladchenko 5:0 5:1
A.Olszewski - O.Nowak 1:5 5:2
W.Roślak - M.Paczuska 5:3 2:5

16. kolejka - do 09.06.2024

  Mecz 1 Mecz 2
M.Bartos - P.Dratwiak 5:4 5:0
G.Jaworski - P.Buzałek 5:3 5:0
Ł.Klimczak - A.Bieniek 5:4 5:2
K.Kozieł - J.Bielewski 3:5 1:5
K.Kura - A.Łęczycki 5:4 5:2
J.Niewiadomski - A.Hladchenko 5:0 5:1
M.Szymański - O.Nowak 0:5 5:1
K.Szulczewski - M.Paczuska 2:5 5:4
A.Olszewski - W.Roślak 1:5 5:3

17. kolejka - do 16.06.2024

  Mecz 1 Mecz 2
M.Bartos - P.Buzałek 5:4 2:5
P.Dratwiak - A.Bieniek 2:5 2:5
G.Jaworski - J.Bielewski 1:5 0:5
Ł.Klimczak - A.Łęczycki 1:5 5:3
K.Kozieł - A.Hladchenko 5:3 5:2
J.Niewiadomski - O.Nowak 5:0 5:1
J.Zalewski - M.Paczuska 0:5 2:5
M.Szymański - W.Roślak 5:4 3:5
K.Szulczewski - A.Olszewski 5:2 5:3

18. kolejka - do 23.06.2024

  Mecz 1 Mecz 2
M.Bartos - A.Bieniek 3:5 5:0
P.Buzałek - J.Bielewski 3:5 2:5
P.Dratwiak - A.Łęczycki 3:5 3:5
G.Jaworski - A.Hladchenko 5:1 5:3
K.Kozieł - O.Nowak 1:5 2:5
K.Kura - M.Paczuska 5:1 5:1
J.Niewiadomski - W.Roślak 5:1 5:3
J.Zalewski - A.Olszewski 4:5 5:2
M.Szymański - K.Szulczewski 5:2 5:2

19. kolejka - do 30.06.2024

  Mecz 1 Mecz 2
M.Bartos - J.Bielewski 3:5 5:1
A.Bieniek - A.Łęczycki 2:5 4:5
P.Buzałek - A.Hladchenko 5:0 5:2
G.Jaworski - O.Nowak 4:5 5:3
Ł.Klimczak - M.Paczuska 5:3 5:3
K.Kozieł - W.Roślak 1:5 4:5
K.Kura - A.Olszewski 5:3 2:5
J.Niewiadomski - K.Szulczewski 5:0 5:1
J.Zalewski - M.Szymański 2:5 1:5

 

REGULAMIN AMATORSKIEJ LIGI BILARDOWEJ

  1. Liczba uczestników jest nieograniczona.
  2. Warunkiem wzięcia udziału w rozgrywkach jest wykupienie karnetu za 150,00 PLN*
  3. Gramy każdy z każdym mecz + rewanż do pięciu wygranych partii. Pierwszy mecz w odmianę 8 bil. Odmianę meczu rewanżowego wybiera przegrany pierwszego pojedynku spośród odmian „8”, „9” lub „10”. Jeśli obaj gracze preferują odmianę „9” lub „10” bil, mogą oni w pierwszym pojedynku wybrać którąś z tych odmian. Rozgrywka o rozbicie dowolna (wg zasad, rzut monetą, etc.)
  4. Organizator przygotuje harmonogram pojedynków przypisując każdemu zawodnikowi jeden mecz na tydzień. O konkretnym terminie pojedynków (dzień, godzina) zdecydują zawodnicy umawiając się na nie bezpośrednio między sobą.
  5. W przypadku, gdy do ostatniego dnia przewidzianego w harmonogramie jakieś mecze nie zostaną rozegrane, organizator osobiście wyznaczy dzień i godzinę na rozegranie w/w pojedynków. Nie stawienie się na nie będzie skutkowało walkowerem.**
  6. Za czas spędzony przy stole opłatę wnoszą zawodnicy wg cennika klubowego z wyłączeniem karnetów zdobytych w poprzednich edycjach ligi.
  7. O miejscu w tabeli ligowej decydują kolejno:
    a. "Duże punkty"
    b. Bilans partii
    c. Bezpośredni pojedynek
  8. Wyniki pojedynków będą zapisywane na protokołach meczowych przygotowanych przez organizatora, bezpośrednio po pojedynku.
  9. Nagrodami w ligowej rywalizacji są karnety na bilard w TAGO, a ich wartość zależy od ilości zawodników, tj., jeśli liga liczy np. dziesięciu zawodników, zwycięzca otrzyma karnet na 10 godzin bilarda (równowartość 290 PLN – liczone po uśrednionej stawce za godzinę, tj. 29 PLN), zdobywca drugiego miejsca karnet na 9 godzin (równowartość 261 PLN), itd. Ostatni zawodnik w ligowej tabeli otrzyma karnet na 1 godzinę bilarda (równowartość 29 PLN). Warunkiem koniecznym otrzymania karnetu jest min. 90% frekwencja. Karnet jest imienny i nie będzie honorowany po odsprzedaniu go osobie trzeciej.\
  10. Organizator zobowiązuje się do rzetelnego prowadzenia rozgrywek oraz udostępniania pełnej informacji o ich przebiegu na stronie www.klubtago.pl oraz do informowania na bieżąco o wynikach pojedynków w grupie Amatorska Liga TAGO na facebook’u.
  11. Obowiązujące stroje: dowolne :-)
  12. Picie alkoholu w trakcie meczu: dozwolone :-)
  13. Zgłoszenia będą przyjmowane do 11.02.2024 r.

    * Dotyczy tylko i wyłącznie zawodników, którzy po raz pierwszy biorą udział w rozgrywkach bądź nie dokończyli rozgrywek w latach poprzednich.
    ** Warunkiem koniecznym do bycia rozpisanym jest rozegranie, do daty wyznaczającej koniec ostatniej kolejki wyznaczonej harmonogramem, przynajmniej 75% spotkań.